Серпнева (не)конференція  освітян м. Лисичанська «Школа на старті»Вже вдруге серпнева конференція для лисичанських освітян проводиться в новому дискусійному форматі EdCamp.

29 серпня 2018 року  Лисичанський багатопрофільний ліцей став для працівників освіти, які готуються до роботи в умовах Нової Української Школи, місцем професійного зростання, обміну  педагогічним досвідом і співпраці за гаслом «Дай – якщо можеш, візьми – якщо хочеш».

Один із принципів (не)конференції – «програма заходу визначається в день проведення». Цей принцип надав можливість кожному учаснику стати спікером,  поділитися власним досвідом, отримати об’єднуючу підтримку та допомогу в дискусійних питаннях. Інший принцип – «дві ноги» –  дозволив педагогам вільно визначитись, яку із сесій колег відвідати і як довго там затриматися.

Організатори (не)конференції – Лисичанський відділ освіти, КУ «Лисичанський методичний центр», творча група педагогів НВК «Гарант» та  багатопрофільного ліцею – створили умови для того, щоб учительство повернулося до рідного навчального закладу з новими знаннями, корисними контактами і головне – з натхненням змінювати освіту  на краще.