Стартував набір на відкриття Філіалів #ДівчатаSTEM Стартував набір на відкриття Філіалів #ДівчатаSTEM на базі українських шкіл та університетів! Для участі необхідно

🔸До 16 лютого 2020 року заповнити реєстраційну заявку на сайті: http://careerhub.in.ua/startuvav-nabir-na-vidkrittya-filia…/ 🔸Написати мотиваційний лист, чому саме вас потрібно обрати для участі у Спільноті та додати його до форми реєстрації; 🔸Написати ключові результати, яких ви хочете досягти до кінця 2020 року.

Вперше філіали запрацювали у 2019 році, до відкриття яких приєдналися 49 навчальних закладів з 19 регіонів України. У минулому році, філіали #ДівчатаSTEM реалізували десятки різноманітних заходів, серед яких: створення STEM-дошок в своїх навчальних закладах, STEM осінь для батьків, літні ІТ-табори, створення факультативів з STEM-предметів та STEM-клуби, активності в рамках щорічного заходу Години Коду, тижні кодування від ЄС тощо. За результатами оцінки місячних звітів, найактивнішим філіалом стала Южноукраїнська гімназія №1.