Сучасні заклади освіти00317 -19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва проходила Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016», організаторами якої виступили компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти та Національної академії педагогічних наук України.

На виставці презентували  нові досягнення національної освіти в реформування галузі та досвід інтеграції до європейського освітнього простору, створення та використання у навчальному процесі сучасних електронних засобів навчання, інформаційних ресурсів тощо.

Свої здобутки педагогічна спільнота Луганщини представила на виставковому стенді « Інноваційно-освітній простір регіону».

001У  конкурсі із тематичної номінації «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти» комунальний заклад «Рубіжанський навчально-реабілітаційний центр «Кришталик»  був нагороджений дипломом та срібною медаллю.

Вітаємо колектив РНРЦ «Кришталик» з визначною винагородою!