Талановита молодь України у 2019 роціЗа результатами участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018-2019 навчальному році найкращою вихованкою Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді стала Дар’я Аліпова, стипендіатка Президента України, про що йдеться у відповідному указі.

У 2019-2020 році Дар’я Аліпова, учениця 11 класу Попаснянської гімназії № 20 Попаснянської районної ради Луганської області, вихованка секції російської мови Попаснянської районної філії Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді отримуватиме президентську стипендію. Дар’я отримала I місце за наукову роботу на тему «Онимы в образно-художественной системе сказок В.И. Даля», науковий керівник Коржик Тетяна Петрівна.

Дар’я не тільки талановитий науковець, а ще й творча людина. Вона займається у Попаснянському ансамблі «Мелодія» під керівництвом Аліни Лісовець, захоплюється іноземними мовами, такими як англійська, французька і турецька.

Найкращі вітання переможниці і слова найщирішої вдячності її науковому керівнику! Ви-наша гордість!