Увага! Навчання для освітян Луганської області!
Запрошуємо взяти участь у тренінгу «Освіту кожному! Інформаційна кампанія закладів освіти для молоді з непідконтрольних територій та територій вздовж лінії розмежування в Луганській області»

6-10 лютого ГО «Фонд «Відкрита політика» у партнерстві з Луганською ОДА проводить тренінг «Освіту кожному!: інформаційна кампанія закладів освіти для молоді з непідконтрольних територій та територій вздовж лінії розмежування в Луганській області».

Детально будуть розглядатися питання: проведення інформаційної кампанії на підтримку вступу 2019, дистанційного навчання, відкриття центрів консультації, «гарячих ліній», фандрайзінг.

Пройти навчання можуть 25 учасників:  10 працівників освітніх центрів «Донбас-Україна», 10 представників шкіл,  які працюють зі школярами з НПУТ, лінії розмежування та 5 працівників Департаменту освіти і науки Луганської ОДА, районних відділів освіти, в підпорядкуванні яких є навчальні  заклади, що надають освітні  послуги дітям, молоді з НПУТ.

Навчання триватиме 4 дні на базі Міжнародної зеленої школи у с. Космач, Косівського р-ну Івано-Франківської області. Заїзд – 6 лютого вранці, від’їзд – 10 лютого.

Витрати на проживання, харчування учасників навчальної сесії та трансфер Івано-Франківськ – Космач – Івано-Франківськ будуть забезпечені за рахунок проекту. Проїзд до м. Івано-Франківськ та в зворотному напрямку – за рахунок відряджуваної сторони.

Організатори: Фонд «Відкрита політика»

Телефони для довідок: (044) 279 00 96, 068 024 51 69, 050 788 57 44

email: dostupnaosvita@gmail.com

Даний проект  «Гаряча лінія освіти на непідконтрольних уряду територіях» організовують ГО «Фонд «Відкрита політика» в партнерстві з Луганською ОДА та виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).