Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набутиМіністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступні нові онлайн-курси:

– Зірки e-демократії (https://osvita.diia.gov.ua/courses/e-democracy).

Освітній серіал розповідає про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші.

– Кандидат (https://osvita.diia.gov.ua/courses/candidate).

Цей серіал для всіх, хто розмірковує, чи балотуватися на місцевих виборах. Ви почуєте про всі основні етапи, які доведеться пройти кандидату вже найближчими місяцями.

– Публічні консультації онлайн (https://osvita.diia.gov.ua/courses/econsultations).

Цей серіал для всіх, хто хоче організовувати та брати участь у публічних консультаціях.

 Відкриті дані для державних службовців (https://osvita.diia.gov.ua/courses/open-data).

Під час курсу ви дізнаєтесь, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі. (0,2 кредиту ЄКТС після успішного проходження курсу)

– Виборець (https://osvita.diia.gov.ua/courses/voter).

Що таке відкриті виборчі списки, навіщо бюлетеню контрольний талон, чи можна проголосувати достроково — на ці та інші питання відповість наш серіал.

– Доступ до публічної інформації (https://osvita.diia.gov.ua/courses/accessto-public-information).