Урочиста зустріч-нагородження переможців та призерів Міжнародних, Всеукраїнських, обласних олімпіад і конкурсів14 червня 2018 року  відбулася урочиста зустріч-нагородження переможців та призерів Міжнародних, Всеукраїнських, обласних олімпіад і конкурсів, педагогічних працівників, які мають вагомі досягнення в підготовці обдарованих учнів, з керівництвом Луганської обласної державної адміністрації.

Відзначено 80 найталановитіших школярів та 17 найуспішніших працівників освіти Луганщини, серед яких:

-2 переможця Міжнародних конкурсів;

-10 переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;

-2 переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів малої академії наук ;

-5 переможців Всеукраїнського турніру юних правознавців;

-61 переможець обласного етапу предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Поздоровлення та нагородження провели Юрій Григорович Гарбуз, голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації, Ольга Петрівна Лішик, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації, Юрій Вікторович Стецюк, директор Департаменту освіти і науки, Сергій Віталійович Сєврюк, голова Луганської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Олімпіадні змагання на Луганщині є традиційно найбільш масовим заходом із виявлення та підтримки обдарованої молоді регіону. У 2018 році учнівські олімпіади в області проводились у 68 раз. За ці роки через ці інтелектуальні змагання пройшло декілька тисяч обдарованих дітей Луганщини.

Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням як особистісні якості: наполегливість, жага до знань. так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців справи, талановитих вчителів.

Мала академія наук України – це дорога великої праці та досвіду. Саме творчий пошук та бажання уславити рідну Луганщину штовхає манівців до участі у різноманітних конкурсах. На рахунку учнів комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» перемоги у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Всеукраїнських турнірах та олімпіадах, де вони продемонстрували свої знання, цікаві власні проекти та незламну жагу до перемоги!

В області проводиться системна робота з підвищення професійної майстерності вчителів щодо роботи з обдарованими учнями. Проекти професійного розвитку, майстер-класи, семінари та конференції, міжнародні та всеукраїнські освітні проекти та акції, які щорічно проводяться Департаментом освіти і науки спільно з Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та обласним позашкільним навчальним закладом малої академії наук учнівської молоді сприяють розвитку фахової та методичної компетентності педпрацівників Луганщини, результативному виступу їхніх учнів на інтелектуальних змаганнях різного рівня.