“Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити” К. УшинськийКомунальний заклад «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» продовжує виявляти обдарованих дітей, залучати інтелектуальну та творчу обдаровану учнівську молодь до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формує активну громадянську позицію, виховує  самостійність, наполегливість, вміння формувати й обстоювати власну думку у юних науковців Луганської області.

На публічному конкурсі-захисті 17 січня 2020 року талановиту молодь Лисичанська на базі комунального закладу “Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів-ліцей “Гарант” Лисичанської міської ради Луганської області” було представлено майже 50 робіт за науковими відділеннями літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, філософії та суспільствознавства, історії, наук про Землю, фізики та астрономії, комп’ютерних наук, математики, технічних наук, економіки, хімії та біології, екології та аграрних наук.

Третій тур І етапу закінчився, підсумки підведено! Кваліфікованим журі конкурсу було рекомендовано 43 роботи у 29 секціях,  до участі у ХХVІ обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді у 2019-2020 навчальному році.

Бажаємо учасникам творчих успіхів та значних наукових досягнень у подальшій дослідницькій діяльності!