Учителі-словесники зустрілися з відомим літературознавцем Олексієм НеживимУ Луганській області відбувся науково-практичний семінар «Національно-патріотичне виховання на уроках української літератури засобами медіатехнологій» для вчителів-словесників за участю Олексія Неживого, професора кафедри філософії і економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, доктора філологічних наук, професора.

Семінари відбулися в м. Лисичанськ 23 листопада, у м. Рубіжне – 24 листопада, у м. Сєвєродонецьк – 25 листопада, у м. Старобільськ – 26 листопада.

На семінарах Олексій Неживий розповів про літературну історію рідного краю та сучасний літературний процес. Учителі отримали можливість ознайомитися з дидактичними можливостями електронних видань літературознавця й педагога «Літературне краєзнавство. Луганщина», «Григір Тютюнник: мить і вічність», а також щойно виданим нарисом про автобіографізм  у творчій спадщині Григора Тютюнника «Уклін рідній землі полтавській».