У відновленому дитячому садку знов лунає дитячий сміхsam_57046 грудня 2016 року в м. Золоте Попаснянського району після проведення ремонтних робіт відновив свою роботу дошкільний навчальний заклад № 1 ВП «ш. Золоте» ДП «Первомайсьвугілля», роботу якого було призупинено з початку бойових дій в липні 2014 року. Тоді в  дитячому садку функціонувало 2 групи, які відвідувало 30 дітей шахтарів та жителів прилеглих селищ.

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі відкрито різновікову групу для 20 дітей, 11 із яких – діти шахтарів. sam_5697sam_5696

В церемонії урочистого відкриття взяли участь Ю.В.Стецюк, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Б.О. Перепелиця,  в.о. генерального директора ДП «Первомайськвугілля», І.В. Новосьолов, в.о. директора ВП «ш.Золоте».

sam_5708Вітаючи присутніх із важливою для  міста та області  подією, Юрій Стецюк висловив сподівання на те, що з відкриттям дитячого садка громада  м. Золоте отримає нові перспективи для розвитку та впевненого погляду у майбутнє.

sam_5715