У Лисичанську організували зустріч молоді з воїнами-інтернаціоналістами15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який приурочений до річниці виведення радянських військ з Афганістану.

1Напередодні цієї пам’ятної події, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулася зустріч поколінь – молодь міста зустрілася з воїнами-інтернаціоналістами та ветеранами Великої Вітчизняної війни.

У заході взяли участь почесні гості: учасники війни в Афганістані Микола Фесенко та Сергій Горбенко, ветеран Великої Вітчизняної війни, Почесний громадянин міста Лисичанська Анатолій Омелянович Бриченко.

У ході зустрічі учні змогли особисто поспілкуватися з учасниками бойових дій, послухати життєві історії про війну, мужність і героїзм солдатів.

2По закінченню заходу діти подякували організаторам і зазначили, що живе спілкування з тими, хто особисто пережив війну, дають можливість глибше пізнати історію своєї країни і по-іншому оцінити ті, здавалося б, далекі події.