У Луганській області відбулось ЗНО з географіїСьогодні, 15 липня 2020 року, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії, на яке зареєструвався 2041 учасник. У Луганській області було створено 9 пунктів проведення ЗНО з географії, які розташовані в мм. Сєвєродонецьк та Старобільськ.

Всі пункти були оснащені в достатній кількості захисними та дезінфікуючими засобами, пірометрами, що надало можливість створити безпечні умови відповідно до протиепідемічних вимог.

Доставка контейнерів з тестовими матеріалами, розрахованими на 139 аудиторій, була здійснена своєчасно. Для успішного функціонування пунктів проведення ЗНО з географії було залучено 358 педагогічних працівників, які виконували обов’язки персоналу пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Пропуск учасників до пункту проведення ЗНО розпочався о 09.50 та продовжувався до 10.50. Під час пропуску медичні працівники проводили термометрію, за результатами якої не було виявлено жодного учасника з ознаками ГРЗ.

Участь в ЗНО з географії взяли 1427 учасників, що складає 69,9 % від загальної кількості зареєстрованих.

Зовнішнє незалежне оцінювання з географії розпочалось об 11 годині. Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 15.07.2020 року № 122 під час технологічної перерви здійснювався загальний контроль із використанням спеціальних приладів (металодетекторів).

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з географії складався із 54 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин. За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, складає 90.

Результати ЗНО з географії будуть опубліковані в персональних кабінетах учасників до 29 липня 2020 року. Одночасно заклади загальної середньої освіти отримають результати державної підсумкової атестації своїх випускників.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть протягом 5 днів після тестування (ураховуючи день проведення) подати до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО з географії відбудеться 7 серпня.

Нагадуємо, що 17 липня завершується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, відбудеться тестування з хімії, для участі в якому зареєструвалось 245 учасників. В області створено один пункт проведення ЗНО з хімії, який розташований в м. Сєвєродонецьк та розрахований на 18 аудиторій.