У сфері уваги керівництва області – проблеми освіти Міловщини02 квітня 2017 року в рамках робочого візиту голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово- цивільної адміністрації Юрій Гарбуз і директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій Стецюк відвідали навчальні заклади Міловського району.

Першим пунктом програми візиту став Новострільцівський навчально-виховний комплекс, де в урочистій обстановці очільник області передав вихованцям НВК новий шкільний автобус. «Діти – це той потенціал та основна аудиторія, на яку ми повинні направити свої сили і, найголовніше, свою мудрість, бо вони – найбільша наша інвестиція», – наголосив у вітальному слові голова обласної державної адміністрації. Учні в свою чергу подарували всім присутнім музичну композицію та флешмоб «Ми-УКРАЇНЦІ».

В ході візиту керівники області відвідали Міловську гімназію Міловської районної ради, де  ознайомилися із особливостями співпраці навчального закладу  з громадою та партнерськими організаціями. Юрій Гарбуз подякував педагогам за належний освітній рівень закладу та пообіцяв вирішити питання щодо благоустрою прилеглої території, в тому числі, заміни асфальтового покриття,  та реконструкції  так званого інтернату, зокрема, допомогти в облаштуванні у цьому приміщенні бібліотеки, шкільних майстерень та комфортного гуртожитку  для дітей з віддалених селищ району.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій Стецюк зустрівся з керівниками навчальних закладів Міловського району. Предметом обговорення стали питання організації та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання випускників та покращання профорієнтаційної роботи  в навчальних закладах району. Учасники зустрічі обмінялися думками щодо акції «Мирне небо Луганщини», яка проходить в закладах освіти.

Юрій Стецюк  завітав і до комунального дошкільного навчального закладу «Ластівка»  Міловської  селищної ради. Ознайомившись з навчально-виховним процесом дитячого садочка, Юрій Вікторович  відзначив високий  рівень участі педагогічного колективу у фахових заходах районного, обласного, Всеукраїнського рівнів.

Візит засвідчив, що для освітян  Міловського району перщочерговими завданнями є покращання доступу до якісних освітніх послуг,  особистісного розвитку дітей та молоді згідно з їх індивідуальними здібностями і потребами, для вирішення яких необхідна підтримка та координація зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, усіх  суб’єктів сфери освіти.