Числа — це невід’ємне знаряддя сучасної цивілізації…  (Ф. Дейвіс)Міжнародний конкурс «Кенгуру» – один з наймасовіших математичних змагань у світі, метою якого є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей.

21 березня 2019 року математичний конкурс завітав до навчальних закладах Луганщини. Координатором проведення конкурсу виступає організаційний комітет при комунальному закладі «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді».

В цьому році в конкурсі взяли участь 6009 учнів 2-11 класів з 17 міст і районів, об’єднаних територіальних громад нашої області. Найбільш активними учасниками стали учні навчальних закладів міст Сєвєродонецька (1012), Лисичанська (841 чол.), Рубіжного (678) і Станично – Луганського району (593). У цьому конкурсі немає переможених. Завдання і задачі різного рівня складності дають змогу кожному, як сильному учневі, так і тим хто лише починає пізнавати закони математики, провірити свої сили та знання. Кожен учасник знає, що це особиста перемога. Головною відмінністю даного конкурсу є наявність багатьох задач на логіку, які сприяють розвитку розумових операцій: аналізу, синтезу, абстрагування, порівняння, узагальнення

Кожен учасник отримує книжечку, подарунок та сертифікат учасника, а діти, які отримали вищі бали, отримують також сертифікати «Відмінний» або «Добрий результат».

Бажаємо всім учасникам успіху і чекаємо на результати!