Шановні вчителі, учні та колеги!Сьогодні, звертаючись до вас, відчуваємо важливість об’єднання, підтримки та надзвичайної важливості нашої ролі в цей складний період для нашої країни. Нині, коли Україна проходить через випробування, кожен з нас має внести свій внесок у збереження єдності та надії на краще майбутнє.

Сьогоднішній День знань – це не лише початок навчального року, а й символ нашого оптимізму та віри у себе та одне одного. Війна ставить перед нами великі виклики, але вона не може призупинити навчання, розвиток і майбутність.

Учительська професія завжди була надзвичайно важливою, але в умовах конфлікту вона набуває особливого значення. Ви – мудрі наставники, гідні приклади для молодого покоління. Ваша праця та віра в найкраще майбутнє є головним джерелом світла та опори для нас усіх.

Дорогі учні, нехай ваші зусилля та відданість навчанню стануть гідним відгуком на виклики, які стоять перед вами. Ви – майбутнє України, і ваш розвиток є найкращою відповіддю на всі негаразди.

Хай наше спільне прагнення до знань, розуміння та єдності стане невидимою силою, яка допоможе нам подолати всі труднощі та зміцнити нашу країну.

Пишаємося вами та віримо, що разом ми зможемо побудувати краще майбутнє.

З повагою

Директор Департаменту                                                                     Юрій СТЕЦЮК