Шановні педагоги!Прийміть щирі вітання зі святом – Днем працівників позашкільної освіти!

У цей особливо теплий і сонячний день ми вітаємо педагогів-позашкільників, світлих, добрих, щирих людей, які присвятили своє життя Дитині.

Кожен із педагогів гідно тримає освітній стрій в нинішніх складних умовах. Виявляти обдарованих і талановитих дітей, наповнювати їхні серця новим змістом, теплом, радістю – наше з вами спільне завдання. Саме у такому напрямку працюють творчі колективи закладів позашкільної освіти Луганщини.

Нашим педагогам-позашкільникам є чим пишатися. Кожен із вас особистість творча, справжній професіонал, майстер своєї справи. Про це свідчать і ваші власні перемоги на конкурсах, і здобутки ваших вихованців, майбутніх митців Луганського краю.

Завдяки вашій наполегливій праці наші діти збагачують свій внутрішній світ, успадковують самобутню культуру і високі духовні цінності нашого народу. На ваших очах розквітають таланти і зростають справжні патріоти своєї Батьківщини. Ви – ті, хто плекає покоління юних українців.

Пишаємось вами і вашими вихованцями! Ви надзвичайно закохані у свою роботу, а ваші вихованці закохані у вас.

Бажаємо вам сил, ідей, терпіння! Усім скорішої омріяної перемоги!

З повагою

Директор Департаменту                                                                                            Юрій СТЕЦЮК