Юні Дослідники Луганщини – наші переможці, наша гордість!17 травня 2018 року Національним центром «Мала академія наук України» був проведений Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН_Юніор Дослідник».

Слухачі секції «Науково-технічна творчість та винахідництво» комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді»  Криворучко Аліна, Криворучко Світлана, Обломій Олександр та секції «Авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніка»  Коган Даніїл, Ніколаєва Дар’я та Гончарова Аліна (керівник секцій Гончаров В.В.) успішно пройшли відбірковий етап конкурсу в номінації «Технік-Юніор» і взяли у Всеукраїнському етапі конкурсу «МАН Юніор-Дослідник»

Наші учні продемонстрували свої роботи «Надзвичайна фізика в яйці» та «Фізика народної мудрості».

За результатами конкурсу юні дослідники Ніколаєва Дар’я і Гончарова Аліна посіли ІІ місце, а Криворучко Аліна, Криворучко Світлана, Обломій Олександр та Коган Даніїл – ІІІ  місце. 

Щиро вітаємо з перемогою! Бажаємо юним науковцям – дослідникам наполегливості, терпіння, впевненості, успіху, життєвих перемог та відкриттів на науковій ниві!