Юні математики  Луганщини взяли участь у І Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»17 грудня 2021 року у закладах освіти Луганської області відбувся І Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» для учнів 2-6 класів, який щороку організовує  Львівський фізико-математичний ліцей (ЛФМЛ) при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Метою проведення конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Вже 10 років проходить Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», який розвиває талановитих учнів, що мають здібності до математичних наук, сприяє вдосконаленню та розширенню їх знань у відповідній сфері.

Координатором проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у Луганській області виступає організаційний комітет при комунальному закладі «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді».

Цьогоріч 781 учень 2-6 класів з міста Рубіжного, а також Нижньотеплівської, Гірської ВЦА, Біловодської, Новопсковської, Троїцької, Старобільської, Чмирівської, Нижньодуванської, Білокуракинської міських та селищних рад взяли участь у конкурсі. Найбільш активними учасниками виявилися Троїцька селищна рада (142 учні), Чмирівська сільська рада (110 учнів), Старобільська міська рада (109 учнів).

«Кенгурята» традиційно виконували веселі й пізнавальні тестові завдання, розв’язували різноманітні цікаві задачі на розвиток мислення для кожної вікової групи. Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога.  Кожен конкурсант отримає сертифікат учасника та тематичні подарунки, а діти, які набрали вищі бали, були нагороджені дипломом з відміткою «Добре» або «Відмінно».

Бажаємо всім учасникам віри в перемогу та успіхів! З нетерпінням чекаємо на результати!