Юні математики  Луганщини взяли участь у І Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»11-13 грудня 2020 року відбувся І Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» для учнів 2-6 класів, який щороку організовує  Львівський фізико-математичний ліцей (ЛФМЛ) при Львівському національному університеті імені Івана Франка. В цьому році цей конкурс проходив вперше он-лайн.

Метою проведення конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Математичний конкурс-гра «Кенгуру» відзначає та розвиває талановитих учнів, що мають здібності до математичних наук, сприяє вдосконаленню та розширенню їх знань у відповідній сфері.

Координатором проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у Луганській області виступає організаційний комітет при комунальному закладі «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді».

Цьогоріч 485 учнів 2-6 класів з міста Рубіжного, а також Біловодської, Новопськовської, Троїцької, Марківської, Чмирівської територіальних громад, Кремінський, Марківський, Попаснянського, Новопськовського, Старобільського та Троїцького районів взяли участь у конкурсі. Найбільш активними учасниками виявилися м. Рубіжне (154 учні), Попаснянський район (83 учня), Старобільський район (85 учнів).

«Кенгурята» традиційно виконували веселі й пізнавальні тестові завдання, розв’язували різноманітні цікаві задачі на розвиток мислення для кожної вікової групи. Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога.  Кожен конкурсант отримав сертифікат учасника та тематичні подарунки, а діти, які набрали вищі бали, були нагороджені дипломом з відміткою «Добре» або «Відмінно».

Бажаємо всім учасникам віри в перемогу та успіхів! З нетерпінням чекаємо на результати!