Юні спортсмени Луганщини – призери Чемпіонату України зі спортивного орієнтуванняЗ 20 по 24 вересня 2023 року в місті Києві відбувся Чемпіонат України серед вихованців закладів позашкільної освіти зі спортивного орієнтування, в якому взяли участь 165 спортсменів у складі 19 команд з 7 областей. Організатором змагань виступив Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Луганську область представляла команда Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді у складі 12 учасників під керівництвом Гузь Любові Олексіївни – керівника гуртка «Спортивне орієнтування». Для участі у змаганнях діти з’їхалися з усіх куточків України.

До програми Чемпіонату були включені змагання на дистанціях:

– Дистанція Pre-O над коротка;

– Дистанція Pre-O скорочена;

– Естафета (двохетапна, Ч, Ж, Мікс).

Не зважаючи на те, що у наших спортсменів була відсутня можливість проводити тренування у звичайному режимі, але вони довели, що знають свою справу та показали чудові результати.

За результатами участі у дистанціях найбільшу кількість балів команді принесли:

Свірепова Єлизавета – 113 балів;

Ломкова Валерія – 95 балів;

Клюєв Вадим та Барбарук Олександр – 83 бали.

У змаганнях зі спортивного орієнтування бігом – двоетапна естафета вихованці Сєвєродонецького Центру стали переможцями Всеукраїнських змагань та посіли:

І місце – Софія Бородавка та Барбарук Олександр у групі Мікс -18;

ІІ місце – Свірепова Єлизавета та Ломкова Валерія у групі Ж-12.

Це гарний подарунок до Дня позашкілля всім працівникам закладів позашкільної освіти області!

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів у подальшому!