Як підліткам піклуватися про ментальне здоров’я: анімований комікс на Дія.ОсвітаУ великому місті, мешканців якого поглинає стрес і напруга, живуть двоє підлітків, які випадково стають свідками дивної події. Зацікавлені дізнатися, що ж відбувається, вони починають своє імпровізоване розслідування.

Так починається перший в Україні анімований комікс, який розповідає підліткам про важливість піклування про ментальне здоров’я. Протягом коротких 7 серій глядачі спостерігають за пригодами Дена і Рори, які рятують місто і його жителів від розпачу та депресії, і одночасно вчаться, як можна підтримати себе у непростих випробуваннях.

При створені коміксу були використаний принцип поєднання розваг та навчання. Таким чином, підлітки можуть органічно засвоїти вправи, що допоможуть їм якісно турбуватись про ментальне здоров’я.

Долучайтесь та навчіть дітей цим нескладним вправам.

Комікс вийшов на платформі Дія.Освіта і вже доступний за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/…/dan-and-rora-vs-stress…

Він створений Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – ініціативи першої леді Олени Зеленської Олена Зеленська – за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який втілює організація Пакт. Комікс є частиною заходів “Місяця обізнаності про ментальне здоров’я”, який відзначається протягом травня 2024 року.

Міністерство цифрової трансформації України

https://www.facebook.com/UNICEFUkraine

https://www.facebook.com/howareu.program