Єдиний Усеукраїнський дистанційний екзамен для фахівців ІРЦ4 липня 2019 року на базі Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся Всеукраїнський дистанційний екзамен для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів Луганської області, що став підсумком навчання з використання сучасних методик комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Протягом травня–червня 2019 року фахівці ІРЦ опановували нові знання й одночасно застосовували їх у практичній діяльності. Це був непростий, але цікавий період навчання. Усеукраїнський дистанційний екзамен надав змогу підтвердити здобуті знання. Результати стануть відомі наприкінці липня.

За умови успішного проходження Всеукраїнського дистанційного екзамену фахівці ІРЦ Луганщини стануть користувачами психодіагностичних методик WISC-IV, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD і зможуть звернутись до ГО «Всеукраїнська психодіагностична асоціація (ВПА)» для внесення своїх результатів у відповідний реєстр та отримання сертифікатів.