І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗАОЧНОГО КОНКУРСУ ЗВІТІВ ПРО РОБОТУ РОЇВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») У МОЛОДШІЙ ВІКОВІЙ ГРУПІ В 2020 РОЦІЗ 01 по 20 квітня 2020 року буде проводитись І етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у молодшій віковій групі

Конкурс проводиться з метою подальшого розвитку форм і методів виховної роботи в роях та закладах освіти, удосконалення методологічних підходів до змісту роботи роїв, реального розвитку соціальної згуртованості субʼєктів освітнього процесу, відпрацювання шляхів підвищення престижу суспільно-корисної праці дітей та молоді, формування їх лідерських якостей, обміну передовим педагогічним досвідом.

До участі в конкурсі приймаються звіти роїв молодшої вікової групи закладів загальної середньої освіти, позашкільної освіти, клубів, дитячих обʼєднань та громадських організацій Луганської області.

Учасники, які бажають взяти участь у конкурсі подають до Оргкомітету

– заявку про участь у Конкурсі;

– звіт про роботу рою.

Звіт про роботу рою складається з наступних розділів:

– коротка довідка про рій, його девіз, ройова символіка та місце рою у структурі Гри в закладі освіти (курені або районі);

– паспорт рою; 

– зміст, форми та напрями діяльності (суспільні проекти) рою протягом останнього року, якість та ефективність роботи;

– взаємодія рою з іншими роями, педагогічним та батьківським колективами, громадськими організаціями, владою.

Матеріали подаються у вигляді презентації, яка повинна бути виконана в програмі «Microsoft Offiсe Power Point» з описом діяльності рою до 25 слайдів на диску CD-R/RW. Якщо презентація змонтована у вигляді відеоряду, то ролик повинен бути виконаний у стандартних форматах AVI, WMA, MP4. Усі матеріали подаються державною мовою. Матеріали для участі у конкурсі надсилати на адресу Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства за адресою: вулиця Донецька, будинок 1, місто Сєвєродонецьк, Луганська область 93400 та на електронну адресу: locdutk2017@ukr.net до 10 квітня 2020 року за поштовим штемпелем.

Наказ “Про організацію та проведення І етапу Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у молодшій віковій групі в 2020 році”