ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеминауково-промислового комплексу регіонів»23-27 квітня 2018 року в м. Рубіжному на базі Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми науково-промислового комплексу регіонів», у якій взяли участь вихованці Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді.

Протягом п’яти  днів плідно працювали секції за різними напрямами. На особливу увагу заслуговує засідання секції «Довузівська підготовка молоді та учнів» за підтримки кафедри екології, в роботі якої взяли участь учні Обласної очно-заочної школи Луганської МАН.

Під час роботи секції було розглянуто широкий спектр проблем, тематика доповідей учасників конференції була досить різноманітною за змістом і спрямованістю, водночас основний науковий інтерес був спрямований на аналіз проблем науково-технічного, екологічного, хімічного та гуманітарного напрямку в нашому регіоні.

20  юних науковців Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді подали заявки та взяли активну участь в обговоренні питань конференції. Атмосфера в аудиторії була теплою, привітні посмішки, цікаві питання та відповіді на них, невгамовне бажання дізнаватися все більше  і більше – поєднало присутніх, і час, відведений на засідання секції минув непомітно.

Усі учасники отримали сертифікати, а найголовніше, що кожен доповідач одержав найвагоміший приз – науковий досвід і знання.