Цікавою була екскурсія нашим гостям до дошкільного навчального закладу №22 «ЛЕЛЕКА». Методисти показали умови, в яких знаходяться дітлахи.
Вчителі подивились заняття, які проводяться з вихованцями. У спілкуванні з педагогами закладу наші гості розповіли про свій край, навчальний заклад в якому працюють та поділилися своїми враженнями від перебування на Луганщині.
Спілкування було теплим, приємним та дружнім.
На залишилися осторонь наші гості і в святкуванні Halloween. У місцевому розважальному комплексі “City Smile” вони провели Відьомську ніч разом вихованцями ДЮК «Юність».
![1](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/1-6-e1478202910195.jpg)
![3](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/3-5-e1478202891153.jpg)
![6](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/6-3-e1478202930481.jpg)