![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/1-3-1024x578.jpg)
20 грудня 2018 року директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ю. Стецюк зустрівся з військовослужбовцями Національної гвардії України, які протягом двох тижнів працювали в Луганській області, доставляючи гуманітарну допомогу дітям населених пунктів, що постраждали внаслідок військової агресії: Юрій Стецюк висловив слова вдячності всім представникам Національної гвардії України, хто долучився до благодійної акції до Дня Святого Миколая «Гвардійська родина – тобі Україно!»
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/2-3-1024x578.jpg)