У Рубіжанській обласній загальноосвітній санаторній школі-інтернаті підвели підсумки участі учнів у конкурсах, турнірах, олімпіадах. На урочистій лінійці «Гордість школи» переможцям і призерам були вручені нагороди і подарунки. Дипломи отримали переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: Медвідь Марк, учень 8 класу за ІІ місце в олімпіаді з математики, Ларіонова Марія, учениця 10 класу за ІІІ місце в олімпіаді з хімії, Коротенко Вікторія, учениця 6 класу, за І місце у Конкурсі імені Тараса Шевченка, Романова Юлія, учениця 8 класу, та Ряполова Ельвіра, учениця 10 класу, за ІІІ місце у даному Конкурсі. Подяки за підготовку переможців олімпіад та конкурсів отримали Королькова Наталія Вікторівна, учитель української мови та літератури, Затонська Вікторія Михайлівна, учитель математики, Струцький Олександр Васильович, учитель хімії.
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/03/2-6-e1489530179300.jpg)
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/03/3-4-e1489530148185.jpg)
Десятикласниця Марія Ларіонова отримала нагороду за ІІ місце в ХХІІІ обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді в секції «Біологія людини».
17 дипломів та 27 грамот отримали учні 5-10 класів – учасники Міжнародних освітніх конкурсів «Олімпіс 2016 – Осіння сесія». Сертифікати за організацію учнів у конкурсах «Олімпіс» були вручені учителям Затонській Вікторії Михайлівні та Буртовій Олені Миколаївні.
Учні – учасники Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру – 2016 рік» ( 32 учні 2 – 6 класів) отримали сертифікати. Із них: 1 – відмінний результат, 7 – добрий результат. Шкільний координатор Конкурсу – Затонська В.М. Отже, педагогічними працівниками школи-інтернату приділяється велика увага юним обдаруванням.