25 вихованців Кремінської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів відвідали найбільшу в Україні зону зимових розваг в м. Києві «Зимова країна», яка об’єднала кращі забави холодної пори року: неймовірні крижані гірки, висотою 12 метрів, каток, резиденцію Діда Мороза з безліччю сюрпризів.
Діти мали змогу зустрітися з Мариною Анатоліївною Порошенко, Головою Ради Благодійного фонду Петра Порошенка.
В ході зустрічі учні ознайомилися з роботами французького художника українського походження Юрія Білака, які представлені в рамках проекту «Projectio» мистецької галереї «Second Floor Art Center» на другому поверсі Адміністрації Президента України. Особисто з Мариною Анатоліївною вихованці внесли записи та вклеїли фотографії зі свого життя до Книги Миру.
![16022016327](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/02/16022016327-e1456496486778.jpg)
![IMG_20160216_095535](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/02/IMG_20160216_095535-e1456496520551.jpg)
![IMG_20160216_172204](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/02/IMG_20160216_172204-e1456496574900.jpg)
![IMG_20160216_122826](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/02/IMG_20160216_122826-e1456496603654.jpg)
Одночасно з дітьми проводилися співбесіди та дискусії на національно-патріотичну тематику, в ході яких діти мали змогу висловити свої думки, погляди, які у них сформувалися на засадах Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, в рамках якої здійснюється національно-патріотичне виховання в навчальному закладі.
Маленькі українці презентували на пам’ять Першій Леді дитячі поробки та побажали їй міцного здоров’я.