Напередодні річниці закінчення Другої світової війни, 6 травня 2015 року, учні СЗШ № 12 м. Сєвєродонецька відвідали військових окремої механізованої бригади №53. Діти привітали захисників України та подарували їм обереги і солодкі сувеніри. Військові показали школярам зразки військової техніки, зброї, пригостили смачною солдатською кашею. Зустріч завершилась взаємними побажаннями миру та злагоди.
![1](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/14-300x225.jpg)
![2](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/23-300x225.jpg)
![3](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/31-300x225.jpg)
![4](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/41-300x226.jpg)
![5](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/51-300x226.jpg)