07 травня 2015 року для поранених бійців антитерористичної операції та персоналу військового шпиталю, розташованого в місті Сватове, силами загальноосвітніх навчальних закладів району було представлено широку концертну програму.
Із словами вітання до всіх присутніх звернувся знов призначений голова Сватівської районної державної адміністрації, учасник АТО Петік О.В.
![Майстри художнього слова ЗОШ № 1](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/746344fc5867f1fa5c0376f8977f1557-300x225.jpg)
![Парад учасників концерту](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/12856263d41be2378061c299cccf692e-300x225.jpg)
![Солісти ЗОШ № 8](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/87c5842d7f35aa9bd6da4173ebca148c-300x225.jpg)
![Хореографічно-музична композиція ЗОШ № 6](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/79af832303cfb03d9ce2a665db48e77f-300x225.jpg)
Учасники концерту дуже сподіваються, що дружня атмосфера концерту сприятиме скорішому одужанню учасників бойових дій та підтриманню у військовослужбовців гарного настрою напередодні 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.