З перших днів травня в навчальних закладах Луганської області стартувала вахта пам’яті до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.
5 травня в Державному навчальному закладі «Сєвєродонецьке вище професійне училище» з метою виховання почуття патріотизму, поваги до ветеранів, до героїчного подвигу дідів і прадідів проведено презентацію плакатів, присвячену цим пам’ятним датам .
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/11-e1430846080626.jpg)
![2](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/21-e1430846136361.jpg)
Учні творчо підійшли до виконання завдання, при виготовленні плакатів були використані різні технології: малювання олівцем, фарбами, аплікація, комп’ютерна графіка.
Презентацією ще раз доведено, що тема Перемоги сьогодні актуальна як ніколи, адже не знаючи минулого, не побудуєш майбутнього.
ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМОЖЕМО!