28 серпня 2017 року у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.
В урочистостях взяли участь голова облдержадміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Ю.Г. Гарбуз, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Т.М. Ткачова, голова Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України С.В. Севрюк та педагогічна спільнота Луганщини.
Із вітальним словом до присутніх звернувся очільник області наголошуючи на особливому значенні вчителя у формуванні особистості, світогляду, знань і вмінь, громадської позиції підростаючого покоління.
Юрій Гарбуз зазначив, що в умовах воєнного лихоліття на плечі педагога лягає ще одне важливе завдання – виховати дітей так, щоб у їх дорослому житті слово «війна» жило лише на сторінках підручників з історії.
З нагоди свята кращім освітянам були вручені обласні відзнаки.
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/09/8-2-e1506616743722.jpg)
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/09/7-3-e1506616733777.jpg)