01.11.2016 вчителі з Тернопільщини Черевчук О.В. та Гараніна С.Т. відвідали Сєвєродонецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №18 та побували на засіданні педагогічної кофейні «ОПА – ДПА!». Таку назву мав міський науково-практичний семінар для вчителів 4-х класів ЗНЗ міста, де розглядалися форми опанування навчального матеріалу з предметів, які виносяться на ДПА. Гості з Тернопільщини були найактивнішими: брали участь в анкетуванні, визначенні труднощів у складанні ДПА; поділилися враженням щодо семінару, подякували за запрошення.
![2](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/2-5-e1478204878663.jpg)
![3](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/3-6-e1478204853501.jpg)
![5](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/5-3.jpg)
![1](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/1-7-e1478204897383.jpg)