Дата 22 січня у сучасному українському національному календарі займає особливе місце і має символічне значення, уособлює одвічну мрію українців про вільне життя у самостійній соборній незалежній державі.
Напередодні свята Будинок школярів Троїцької районної ради провів ряд заходів, присвячених Дню Соборності України. Керівники гуртків оформили виставку поробок, малюнків та провели для гуртківців майстер – клас по виготовленню сувеніру “Український віночок”.
![покровск22](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/02/c2dd11d545ab5479d88dc6fe1d74129d-e1454435913933.jpg)
![DSCF5995](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2016/02/DSCF5995-e1454435934652.jpg)
З великою відповідальністю школи району підійшли до підготовки районних заходів: флеш – моб “Вінок єдності”, конкурс малюнків “Україна – єдина країна”, конкурс на кращу поробку “В єдності наша сила”.
22 січня на площі біля Троїцького районного будинку культури учні Троїцької гімназії прийняли участь у районному флеш – мобі “Вінок єдності”. Всім присутнім діти вручили маленькі віночки – сувеніри, які були зроблені учнями Троїцької гімназії, Троїцької ЗОШ І – ІІІ ступенів, Лантратівської ЗОШ І – ІІІ ступенів та вихованцями Будинку школярів.