1 липня 2021 року додаткова сесія ЗНО продовжилася тестуванням з англійської мовиСьогодні, 1 липня 2021 року, відбулася додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Для проведення ЗНО з англійської мови під час додаткової сесії залучено 19 педагогічних працівників, які виконували обов’язки персоналу пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Всі вони пройшли навчання та інструктаж.

Пропуск учасників до пункту проведення ЗНО розпочався о 09.50 та продовжувався до 10.50. Під час пропуску медичний працівник проводив термометрію та візуальний огляд учасників на предмет виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Жодного учасника з ознаками ГРЗ не виявлено.

Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з англійської мови під час додаткової сесії зареєструвалось 83 учасники, з них 50 осіб взяли безпосередню участь у тестуванні, що складає 60,2% від загальної кількості зареєстрованих.

Зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови розпочалось об 11.00. Відповідно до листа Українського центру оцінювання якості освіти від 01.07.2021 року № 02-20-13/1181 під час технологічної перерви проведення загального контролю із використанням спеціальних приладів (металодетекторів) не здійснювався.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови складався із 59 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин. За умови правильного виконання усіх завдань учасник зможе набрати 72 тестових бали.

З 2 по 6 липня за графіком відбуватиметься ЗНО з німецької, іспанської та французької мов. У Луганській області жоден учасник з зазначених предметів не зареєструвався для участі у додатковій сесії. У зв’язку з цим наступне випробування відбудеться 7 липня. В цей день учасники складатимуть математику. У Луганській області для участі в ЗНО з математики зареєструвалося 119 осіб.