10 ОСВІТНІМ ХАБАМ ПЕРЕДАНО СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ15 грудня 2022 року в Міністерстві освіти і науки України в межах співпраці МОН, Фонду освітніх ініціатив та фундації «Hearts for Ukraine» (США) відбулося передавання обладнання для роботи освітніх хабів.

У заході взяли участь Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, заступниця Міністра освіти і науки України Віра Рогова, голова фонду «Hearts for Ukraine» Євген Тарасов, голова правління Фонду освітніх ініціатив Антон Дзюба, директорка благодійних програм Фонду освітніх ініціатив Алла Марамон. До зустрічі онлайн долучився директор Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Юрій Стецюк.

«Нині освіта вийшла далеко за межі суто освітнього процесу, ставши психологічною підтримкою та необхідною стабільністю для багатьох сімей в Україні. Місцеві громади у прифронтових областях, а також ті, що приймають переселенців, створюють освітні хаби для дітей і дорослих. У них можна отримати психологічну й емоційну підтримку, опанувати новий фах та навички, які допоможуть знайти роботу або відкрити власну справу. Для учнів також запроваджена система профорієнтації», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Фонд освітніх ініціатив максимально підтримує та реалізує ідею МОН щодо впровадження освітніх хабів в Україні. Зокрема, в межах комплексної співпраці Фонду освітніх ініціатив, фундації Hearts for Ukraine (США) передано 10 мобільних освітніх серверів та комплекти обладнання для роботи дистанційної освіти в 10 обласних освітніх хабах. 

Це потужні сервери у формфакторі ноутбуків, повербанки, портативне освітлення та мікрофони.

Техніку буде передано до хабів Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Київської, Житомирської областей.

Завдяки зручним, потужним ноутбукам з додатковим обладнанням, викладачі освітніх хабів зможуть оперативно, незважаючи на зовнішні обставини, зокрема без доступу до електроенергії, готувати та викладати в Інтернет навчальні матеріали.

Нагадаємо, Міністр освіти і науки України презентував програму великої трансформації «Освіта 4.0: український світанок».