10 червня відбулося тестування з біологіїСьогодні, 10 червня 2021 року, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біології.

В області функціонувало 10 пунктів проведення ЗНО з біології, розташовані у Сєвєродонецьку та Старобільську. На них було створено 161 аудиторію. До проведення ЗНО залучено 404 педагогічних працівників, які виконували обов’язки персоналу пунктів. Всі вони пройшли навчання та інструктаж.

На пунктах створено комфортні та безпечні умови. Пункти оснащено в достатній кількості захисними та дезінфікуючими засобами, пірометрами.

Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з біології зареєструвалось 2385 учасників, з них 1617 осіб взяли безпосередню участь у тестуванні, що складає 67,8 % від загальної кількості зареєстрованих.

Допуск учасників до пункту проведення ЗНО розпочався о 09.50 та продовжувався до 10.50. Під час пропуску медичні працівники проводили термометрію та візуальний огляд учасників на предмет виявлення ознак гострих респіраторних захворювань.

Зовнішнє незалежне оцінювання з біології розпочалось об 11 годині. Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 10.06.2021 року № 105 під час технологічної перерви здійснювався загальний контроль із використанням спеціальних приладів (металодетекторів).

Тест з біології складався з 50 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 82 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з біології.

Результати ЗНО з біології будуть опубліковані в персональних кабінетах учасників не пізніше 25 червня 2021 року. Одночасно заклади загальної середньої освіти отримають результати державної підсумкової атестації випускників.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з біології відбудеться 24 червня.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть протягом 5 днів після тестування (ураховуючи день проведення) подати до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО з біології відбудеться 13 липня.

Нагадуємо, що 15 червня 2021 року відбудеться останнє випробування основної сесії – зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Для участі в ньому зареєструвалися 2506 учасників. В області створено 11 пунктів та буде залучено 426 педагогічних працівників.