19 лютого 2015 року Міністр освіти і науки України С.М. Квіт провів у місті Сєвєродонецьку, де зустрівся з педагогічною громадськістю Луганської області3Одноденна робоча поїздка Міністра розпочалася з зустрічі з головою Луганської облдержадміністрації Москалем Г.Г., потім – зі студентами та викладачами одного з 16 переміщених з тимчасово непідконтрольних українській владі територій вищого навчального закладу – Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

   

4Виступаючи перед далівцями, Сергій Квіт акцентував увагу на ключових аспектах нового Закону України «Про вищу освіту». С.М. Квіт наголосив, що Міністерство завжди реагує на всі звернення студентів, активно з ними спілкується та підтримує їх ідеї. Міністр освіти і науки також повідомив, що навчальний процес у ВНЗ очікують зміни – вже з 1 вересня аудиторне навантаження викладачів буде зменшено з 900 до 600 годин та більше уваги приділятиметься самостійній роботі.

 

У Сєвєродонецькій обласній загальноосвітній школі-інтернаті I-III ступенів відбулася зустріч Міністра з педагогічної громадськістю області на тему: Освітні реформи в Україні – шлях до Європи ”, на якій він розказав про реформи в освітянській сфері, поділився своїми враженнями від побаченого в області. Відвідування області закінчилося в м. Кремінна зустріччю з науковими співробітниками, викладачами та студентами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.