2 липня відбулося ЄФВВ з права2 липня абітурієнти, які вступатимуть на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Право» або «Міжнародне право», взяли участь Єдиному фаховому вступному випробуванні, яке передбачало виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Іспит було проведено за технологією проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Тестова робота складалася з двох блоків: тесту загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК) і тесту з восьми базових правничих дисциплін (Право). На виконання тесту учасникам було відведено 200 хвилин.

Блок «ТЗНПК» містив 30 завдань, на їх виконання відведено 75 хвилин.

Частина тесту «Право» містило 100 завдань, на їх виконання учаснику було відведено 125 хвилин.

У Луганській області для проведення ЄФВВ за технологією зовнішнього незалежного оцінювання створено у м. Сєвєродонецьк один пункт, розрахований на 20 аудиторій. Пункт оснащено в достатній кількості дезінфікуючими та захисними засобами, створено комфортні та безпечні умови для вступників та персоналу пункту.

Роботу пункту ЄФВВ забезпечували 63 педагогічних працівники.

Для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні зареєструвалися 288 учасників, з них безпосередню участь взяли 260 вступників, що складає 90,3% від загальної кількості.

Допуск вступників до пункту розпочався за 45 хвилин і припинився за 10 хвилин до початку вступного іспиту.

Під час пропуску медичні працівники проводили термометрію, за результатами якої не було виявлено жодного учасника з ознаками ГРЗ.

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 02.07.2021 року № 115 під час технологічної перерви здійснювався загальний контроль із використанням спеціальних приладів (металодетекторів) за дотриманням абітурієнтами вимоги щодо заборони мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, засоби, що становлять загрозу особистій безпеці учасників ЄВІ.

Результати основної сесії ЄФВВ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 14 календарних днів із дня проведення тесту.