22 листопада 2017 року о 10.00 в Департаменті освіти і науки відбулася публічна подія.Міністерство освіти та  науки України спільно з Громадською організацією «Центр UA» та аналітичним центром «CEDOS» провели два типи заходів з питань реформи освіти в рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ: взаємодія заради змін» для представників професійних освітянських спільнот, місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад та аналітичних центрів.

Мета туру – зібрати позиції представників найактивніших спільнот місцевих громад для розробки системних змін в Україні. Взаємодія заради змін допоможе зрозуміти і сформулювати очікування до змін в країні, знайти однодумців і згуртуватись навколо спільних позицій, а також співпрацювати один з одним та владою, вимагаючи врахування спільних інтересів.

Стецюк Ю. В., директор Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації привітам гостей та учасників заходів.

Спікери проекту Малишева О.П., головний спеціаліст Департаменту дошкільної та загальної середньої освіти  Міністерства освіти і науки України, Когу І., експерт аналітичного центру «CEDOS» з питань реформи освіти змістовно та грунтовно висвітили новий Закон України «Про освіту».

З 10.00 до 12.00 було проведено публічну консультацію  «Які зміни чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни?».

З 13.00 до 15.00 було проведено тренінг щодо системи забезпечення якості освіти.

Зібрані пропозиції від представників Луганщини будуть передані та враховані Міністерством освіти та  науки України при розробці нової державної політики.