22 червня у м. Сєвєродонецьку відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в УкраїніЖалобні заходи почалися на площі Перемоги біля пам’ятника-стели переможцям у Другій світовій війні, у яких взяли участь голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, ветерани війни, учасники АТО, голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, міські голови міст районного підпорядкування, сільські, селищні голови об’єднаних територіальних громад, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, громадськості та мешканці міста.

«22 червня 1941 року трагічна дата в історії нашої держави. День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні,– з сумом говорить голова облдержадміністрації Юрій Гарбуз. – На жаль, ми не вберегли мир. Знову на рідній землі гинуть люди, проливають кров кращі її сини, залишаючи згорьованих матерів, овдовілих жінок й осиротілих дітей. Низький уклін нашим воїнам АТО. Глибока подяка ветеранам Другої світової. Вічна пам’ять загиблим захисникам України. Наше завдання – взяти долю країни у власні руки, почати зміни із себе, навчитися пробачати. Тільки так ми прийдемо до такого бажаного і такого очікуваного миру».

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни

Ветеран Другої Світової Війни Андрій Новохатній звернувся до усіх присутніх  і зазначив, що наш святий обов’язок сьогодні – зберегти мир, спокій і злагоду у суспільстві задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до Перемоги, задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.

Завершився мітинг-реквієм покладанням квітів до пам’ятника-стели переможцям у Другій світовій війні.