26 вересня 2017 року Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей з робочою поїздкою відвідали заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Лішик О.П. та директор Департаменту освіти і науки Стецюк Ю.В.Навчальний заклад здійснює первинну професійну підготовку за регіональним замовлен­ням, професійне навчання й перепідготовку незайнятого насе­лення та на договірній основі з підприємствами, установами, організаціями, юри­дичними і фізичними особами за професіями: Електрозварник ручного зварювання, Газозварник, Штукатур, Лицювальник-плиточник, Маляр, Столяр будівельний, Тесляр, Електрогазозварник, Газорізальник, Муляр, Монтажник гіпсокартонних конструкцій, Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж.

Загальний контингент учнів та слухачів на 1 вересня 2017 року складає 229 осіб.

Навчальні кабінети, лабораторії та майстерні укомплектовані необхід­ним технологічним обладнанням згідно з вимогами державних стандартів професійно-технічної освіти.

Проведенню модернізації навчального обладнання, запровадженню новітніх виробничих технологій, зміцненню освітньо-виробничих зв’язків навчального закладу із замовниками робітничих кадрів активно сприяє діяльність Навчально-практичного будівельного центру, який функціонує в ліцеї з 2004 року завдяки успішній співпраці з німецькою компанією «Хенкель-Баутехнік».

У ході зустрічі Лішик О.П. відзначила поступове зміцнення матеріально-технічної бази закладу, високу якість проведених ремонтних робіт і порадила залучати до співпраці більше соціальних партнерів.

Стецюк Ю.В. звернув увагу на заходи щодо інформаційної роботи із залучення випускників шкіл регіону до навчання будівничим професіям, наголосивши на затребуваності таких фахівців у Луганській області й загалом у Європі та світі.