27 вересня – Всесвітній день туризму!



27 вересня 2023 року у м. Кропивницький на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського відбулися  святкові заходи з нагоди Всесвітнього дня туризму. Організатори заходу запропонували мешканцям та гостям області ознайомитися з виставкою «Туристичні магніти Кіровоградщини», відвідати фотовиставку, взяти участь у перегляді відеофільмів, у вікторинах, іграх тощо.

Педагоги Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства разом з колегами з Кіровоградської та Донецької областей долучилися до святкування та організували різноманітні локації з пішохідного туризму, велосипедного туризму та спортивного орієнтування.

Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства запропонував учасникам заходу подолати дистанцію «Фігурне водіння велосипеду», яка полягала в проходженні таких фігур: «Змійка між фішками», «Зигзаг», «Ворота», «Колія», «Стоп-лінія». Усі бажаючи спробували свої сили у подоланні перешкод.

Дитячо-юнацький туризм надає можливість дітям пізнати навколишній світ, випробувати себе, удосконалитись. Також він є невід’ємною складовою патріотичного виховання, розвитку пізнавальних та спортивно-туристичних здібностей учнівської молоді.

Вітаємо з Всесвітнім Днем туризму! Бажаємо частіше подорожувати і відкривати нові міста і країни. Нехай всі маршрути будуть цікавими і захоплюючими!