28 березня 2019 року проведено mini EdCamp Krasnorichensjke  для 100 освітян з Луганської області та УкраїниУ Красноріченському закладі загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів зібралися педагоги-однодумці, які прагнуть розвиватися, вдосконалювати свою роботу, будувати Нову українську школу задля наших дітей! Спікери,експерти, волонтери та учасники з Київщини, Львівщини, Полтавщини, Харківщини та Луганщини презентували  сучасні інноваційні методики і формати навчання.

На базі платформи Фейсбук була створена спільнота, в якій учасники регіонального mini EdCamp могли встановлювати та підтримувати контакти, обмінюватись ідеями та створювати спільні проекти.

«EdCamp» – це новий освітній рух, що дозволяє об’єднати творчих учителів, готових бути «агентами змін» освітньої системи зсередини, на локальному рівні. Це новий формат, апробований в різних країнах світу, який дає звичайному вчителю інструментарій і впевненість, що зміни можливі.

Дякуємо команді педагогів із Красноріченського, які активно поширюють цей інноваційний рух на Луганщині, відкривають нові демократичні формати і платформи для навчання і взаємодії.

Натхнення вам і нових яскравих подій у професійному колі!