29 серпня 2017 року  в м. Лисичанськ відбулася серпнева (не) конференція у форматі EdCamp Ukraine“Як зустрінеш новий навчальний  рік – так його і проживеш!” – під таким девізом  29 серпня 2017 року  в м. Лисичанськ відбулася серпнева (не) конференція у форматі EdCamp Ukraine на тему: «Як змінити навчальний заклад зсередини».

Словами:  «Лише відповідальне вчительство  здатне розпочати реформу знизу –  кожен на своєму місці: у своїй школі, у своєму місті», – начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Тетяна Худоба  дала старт новому 2017-2018 навчальному року.

На урочистому відкритті (не) конференції були присутні міський голова Сергій Шилін, заступник міського голови Ігор Ганьшин, депутат Лисичанської міської ради  Олена Ратушна, голова міської  профспілки працівників освіти Микола Соснін.

Метою (не) конференції лисичанських освітян стало прагнення створити  нову генерацію педагогів, які б не засиджувалося на старих стереотипах навчання, а були  готові до змін, бо змінивши освіту на краще, можна  змінити й  майбутнє нашої держави. 

Яким має бути лідерство у Новій українській школі? Хто такі  агенти змін? Які якості, навички і компетентності ми маємо засвоїти, щоб самим стати носіями нової парадигми освіти?  Ці питання були розглянуті під час проведення експертної сесії  та учительської паралелі.

Під час (не) конференції у фойє працювали фото простір, інтерактивні зони та стенди. Також була проведена інтерактивна  благодійна акція  для дітей   класів та груп інклюзивного навчання «Добро робити легко!».

Новий  формат проведення серпневої конференції, за словами учасників,  довів, що обмін досвідом в атмосфері, яка об’єднує, надає наснаги, бажання змінюватися самому та змінювати свій заклад зсередини.