31 травня – Середа 31.05.2017ЮНІСЕФ і відомий митець з Франції Жюльєн Малан відкриють мурал на підтримку дітей на сході України

 

Попасна, 31 травня 2017 року – За підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відбудеться урочисте відкриття муралу відомого французького художника Жюльєна Малана. Відкриття муралу є частиною проекту ЮНІСЕФ “Виховання толерантності і відновлення через мистецтво”. Мистецтво має властивість об’єднувати без слів, і створення таких арт-об’єктів сприяє побудові толерантності та взаєморозуміння між дітьми, коли вони разом з професійними митцями та вчителями малюють у дружній і веселій атмосфері. Завдяки участі у подібних заходах діти мають можливість висловити свої емоції та почуття, у тому числі пов’язані зі збройним конфліктом, що є важливою частиною психологічної реабілітації та психосоціальної підтримки дітей в цьому регіоні.

Художник-мураліст працює над творчим проектом у школі в м. Попасна протягом тижня. 26 травня Жюльєн Малан провів майстер-клас для дітей саме в той час, коли в школі проходили заходи, присвячені закінченню навчального року. Митець запропонував намалювати учням свої портрети, але замість обличь, зобразити їхні теперішні думки і мрії на майбутнє. Учні, які взяли участь в майстер-класі, поділилися своїми малюнками з художником, які він потім представить на виставці у Франції серед дитячих малюнків з інших країн. 31 травня Жюльєн Малан планує залучити учнів до малювання і завершення муралу на стіні школи, провівши ще один інтерактивний майстер-клас для учнів школи та інших дітей, що зберуться.

Запрошуємо журналістів на урочисте відкриття муралу, що розпочнеться об 11:00 у середу, 31 травня 2017 року, за адресою: школа №1, вул. Донецька, 2А, Попасна, Луганська область.

Учасники заходу:

Фатіма Яндієва, Голова офісу ЮНІСЕФ в Краматорську

Ольга Лішик, заступниця голови Луганської обласної державної адміністрації

Жюльєн Малан, художник-мураліст

Представники громади

Журналістам необхідно зареєструватися, відправивши запит на електронну адресу: Світлана Закриницька, szakrynytska@unicef.org, +38 050 325 98 96 до 20:00 у вівторок, 30 травня.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться зі Світланою Закриницькою, керівником проектів з питань захисту прав дитини.