4 вересня – Понеділок 04.09.20174 вересня 2017 року о 16:00 у Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» відбудеться прес-конференція на тему: «Інформаційна кампанія щодо забезпечення рівного доступу дітей сходу України до середньої освіти».

Організатори: ГО «Фонд «Відкрита політика»».

Учасники: ЛІШИК Ольга Петрівна – заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери, ЖДАНОВА Ірина Анатоліївна – керівник ГО «Фонд «Відкрита політика», канд. істор. наук.

Учасники прес-конференції розкажуть про інструменти забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з тимчасово непідконтрольних Уряду України територій Луганської області, «сірої зони», а також про інформаційну кампанію на підтримку роботи Освітніх Центрів «Донбас – Україна»,  напрямки роботи військово-цивільної адміністрації Луганської області в 2017-2018 н.р. щодо всебічного забезпечення доступу до здобуття освіти в Україні мешканцям із «сірої зони», непідконтрольних територій. 

На прес-конференції будуть також висвітлені питання про особливості дистанційного навчання цієї категорії дітей та про роботу «гарячої лінії» Фонду «Відкрита політика»в Луганські області.

Також будуть презентовані нові інформаційні продукти (постери, листівки, відео-інструкція), розроблені  ГО «Фонд «Відкрита політика спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством інформаційної політики та Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та ВПО:

  1. Дорожня карта про здобуття професійно-технічної освіти за спрощеною процедурою через Освітні Центри «Донбас-Україна».
  2. Дорожня карта «4 кроки для отримання середньої освіти в Україні».

Дата/час: 04.09.17 р. о 16:00.

Місце проведення: Кризовий  медіа-центрі «Сіверський Донець» (м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54).