50 років – почесний вік!30 травня 2018 року народний депутат України Курило В.С. та директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Стецюк Ю.В. взяли участь в урочистих заходах з нагоди 50-річчя від дня заснування Відокремленого підрозділу «Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

Для історії 50 років – це лише краплина, лише оберт секундної стрілки, але вони по-справжньому знаменні для педагогічного колективу, який в умовах вимушеної евакуації своєю натхненною працею продовжує шляхетну справу освітян.

На VIII Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2017» та V Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu – 2017» за високий професіоналізм, вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів Відокремлений підрозділ «Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відзначений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Стратегічна мета розвитку коледжу – стати провідним освітнім закладом у Східному регіоні України, який готує компетентних фахівців для сфери обслуговування населення.

Висловлюючи слова вдячності колективу закладу та його директору Сапіжаку Михайлу Степановичу, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк відзначив, що значна кількість випускників коледжу стали відомими діячами галузі, талановитими педагогами, майстрами мистецтв, керівниками культурно-освітніх закладів, громадськими діячами, а головне – справжніми фахівцями своє справи.

Департамент освіти і науки Луганської облдержадміністрації щиро бажає трудовому колективу та студентам коледжу невичерпної життєвої енергії, творчої наснаги. Нехай кожна розпочата справа закладу стане сходинкою до вершин успіху!