7 червня відбулося тестування з фізикиСьогодні, 07 червня 2021 року, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

В області функціонувало 2 пункти проведення ЗНО з фізики, розташовані у Сєвєродонецьку. На них було створено 30 аудиторій. До проведення ЗНО залучено 76 педагогічних працівників, які виконували обов’язки персоналу пунктів. Всі вони пройшли навчання та інструктаж.

На пунктах створено комфортні та безпечні умови. Пункти оснащено в достатній кількості захисними та дезінфікуючими засобами, пірометрами.

Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики зареєструвалось 439 учасників, з них 324 осіб взяли безпосередню участь у тестуванні, що складає 73,8 % від загальної кількості зареєстрованих.

Допуск учасників до пункту проведення ЗНО розпочався о 09.50 та продовжувався до 10.50. Під час пропуску медичні працівники проводили термометрію та візуальний огляд учасників на предмет виявлення ознак гострих респіраторних захворювань.

Зовнішнє незалежне оцінювання з фізики розпочалось об 11 годині. Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 07.06.2021 року № 102 під час технологічної перерви здійснювався загальний контроль із використанням спеціальних приладів (металодетекторів).

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з фізики складався з 38 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам було відведено 180 хвилин.

Результат виконання завдань тесту буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти.

Окрім того, за бажанням випускника результат виконання завдань тесту може бути зарахований як державна підсумкова атестація з фізики.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 64 балам.

Результати ЗНО з фізики будуть опубліковані в персональних кабінетах учасників 22 червня 2021 року. Одночасно заклади загальної середньої освіти отримають результати державної підсумкової атестації випускників.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть протягом 5 днів після тестування (ураховуючи день проведення) подати до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО з фізики відбудеться 8липня.

Нагадуємо, що 10 червня 2021 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з біології. Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з біології зареєструвалися 2385 учасників. Пункти проведення ЗНО з біології створено в Сєвєродонецьку та Старобільську.

У Сєвєродонецьку розпочали роботу 2 пункти перевірки завдань ЗНО відкритої форми з розгорнутою відповіддю з математики та української мови і літератури. Для забезпечення успішного функціонування пунктів перевірки залучено 150 педагогічних працівників, які мають достатній педагогічний досвід та зможуть забезпечити якісну перевірку відкритої форми завдань ЗНО.