75-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні присвячуєтьсяКарантин не завадив проведенню заочного щорічного обласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Героїв пам’ятаємо імена» серед дітей та молоді Луганської області, який був оголошений Департаментом освіти і науки Луганської обласної держадміністрації та Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Цьогоріч він проводиться за тематикою:

«Захисники Вітчизни – учасники антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях, волонтери»;

«Жителі Луганщини – герої Другої світової війни» – номінація присвячена 75-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У рамках Конкурсу юні пошуковці досліджували життєві та бойові шляхи, героїчні вчинки та подвиги учасників антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях (військових, добровольців, військових медиків, волонтерів), героїв Другої світової війни, мешканців Луганщини. Пошуково-дослідницькі роботи учнів базуються на інтерв’ю з учасниками подій, рідними, друзями, однокласниками, вчителями, земляками воїнів АТО, ветеранами Другої світової війни, свідками подій, опрацюванні літературних джерел та архівних матеріалів. Пошуково-дослідницька робота учнівської молоді спрямована на збереження пам’яті про героїв-земляків, мешканців Луганщини.

Підсумки будуть підведені у травні, а сьогодні світлини нам нагадують про ту війну та її героїв.

Пам`ятаємо, Перемагаємо!